Talindra on uus juuksurisalong kogu perele.

Meile on oodatud terve pere põnnidest vanavanemateni. Oleme rohelise mõtteviisiga ning kasutame võimalikult väheste lisaainetega loodussõbralikke juuksehooldustooteid. Meie salong pakub võimalust juukseid värvida (ka) täiesti keemiavabalt, kasutades selleks taimseid juuksevärve. Hoides ja väärtustades oma esiemade tarkust, oleme loonud spetsiaalsed juuksehoolitsused vanu, järeleproovitud nippe kasutades. Nende eriline võlu peitub lihtsates, aiast ja toidulaualt pärinevates koostisosades. Juukseid ja peanahka tervistame protseduuridega, mille koostises kasutame tavalisi köögikapis leiduvaid aineid: kanamune, mett, kookosrasva, sibulat, kummelit, nõgest, sidrunimahla, söögisoodat, erinevaid õlisid. Neid lihtsaid vahendeid oskuslikult kasutades leiame leevendust nii kõõma kui juuste väljalangemise murele, võime ergutada juuksekasvu ning saame abi teiste juuste- ja peanahaprobleemide korral. (Teenuste nimekiri)

 

Kahjulikud koostisosad tavapärastes juuksehooldustoodetes.

Tavapärased juuksehooldusvahendid sisaldavad hulgaliselt erinevaid keemilisi lisaaineid (vahutamise suurendamiseks, juuksekarva silendamiseks), mis ladestuvad tasapisi peanahale ja imenduvad organismi. Tagajärgede tähelepanuta jätmise korral võivad tekkinud kaebused viia juuste väljalangemiseni.

Juuksemurega silmitsi seistes tasuks esmalt kriitilise pilguga üle vaadata, milliseid koostisosi sisaldavad šampoon ja palsam, mida kasutate. SLS-id, parabeenid, lõhnaained, cone-lõpulised koostise tähised muudavad juuksed esialgu siledaks ja kergesti kammitavaks, kuid pikemas perspektiivis kahjustavad juuksekarva ja peanahka. Osa neist lisaainetest kuivatavad juuksekarva, osa koguneb peanahale ja mõni neist on koormaks mõlemale. Selle tulemusena võite tunda sagedast vajadust pead pesta või märkate juuste ja peanaha juures ebamugavaid muutusi. (Vaata tuntumate kahjulike koostisosade nimekirja).

Talindra juuksurisalong pakub koduseks juuksehoolduseks sünteetiliste kemikaalide vabu šampoone-palsameid. Valikus on näiteks Soome päritolu ökosari EkoPharma, mille toodete tooraines on eelistatud põhjamaiseid orgaanilisi ja taimepõhiseid koostisaineid. Tooteid on võimalik tellida ka posti teel.

 

Olete oodatud!