Rohelised teenused looduse ja tervisesõpradele

Kõigis protseduurides kasutusel sünteetilise lisakeemiata tooted.

Juuste värvimine
Pakume võimalust juukseid värvida ka taimsete segudega. Henna, indigo, senna, amla segud tugevdavad juukseid, annavad neile kauni läike, vähendavad peanahaprobleeme.
Võimalik on valida juuksevärvitoone kuldsest mustani.
Juuste terviseks
Segud looduslikest koostisosadest valmistatakse kohapeal vastavalt kliendi juuste ja peanaha vajadustele.
Protseduurid sisaldavad juustepesu ökoshampooniga, vanaemade tarkustele põhinevat juuksemaski, kerget peamassaazi juuste loputamisel ning juuste kuivatamist. Kestus 60 min.
Esimesel kohtumisel oleks soovitatav esmalt sügavpuhastav turbaprotseduur läbi viia. Turvas puhastab peanahapoorid, eemaldab peanahalt juuksehooldustoodete jäägid ning võimaldab kosutavatel juukse- ja peanahamaskidel paremini imenduda.
Jätkuteenusena on võimalus valida:

– juukselõikus, hinnale lisandub 5-8 €
– föönisoeng, hinnale lisandub 3-5 €

Väsinud juuste kosutamiseks:

* Toitev mask kanamunast erinevate õlidega – sobilik igale juuksetüübile

Segu värsketest kanamunadest, veest, õlist (mis valitakse vastavalt kliendi juuste ja peanaha olukorrale). Loputamisel kasutakse sidrunivett. .

* Taastav mask kookosõlist koos meega – kuivadele katkenud juustele

* Tummine segumask banaanist, avokaadost, kanamunast, õlidest – eriti janustele juustele

Loputusvesi sisaldab sortsuke õunaäädikat.

* Kosutav mask rukkileivast – tumedale juuksele

* Tugevalt toitev juuste ja peanaha mask erinevate õlidesegudest (kookosõli, külmpressitud avokaadoõli, emuõli, riitsinuseõli, rosmariini eeterlik õli) – igale juuksetüübile

Juuksekasvu kiirendamiseks:

* Ergutav mask sibulamahlast (tilgakese õliga) – igale juuksetüübile

* Turgutav tõmmis kõrvenõgesest, kummeliõitest – väsinud juustele

Juuste ja peanaha sügavpuhastamiseks:
Vajalik protseduur 1 kord kuus kõigile juuste omanikele. Äärmiselt tarvilik aga neile, kel kõõm ja keda kimbutab juuste väljalangemine.

* Puhastav turbaprotseduur – igale juuksetüübile

Balneoloogilist kõrgsoo turvast on kasutatud juba sajandeid kui antiseptilist ja mitmeid vaevusi leevendavat vahendit. Toime nahale on sügavalt puhastav, põletikukoldeid parendav, sügelust ja ketendust leevendav. Nahaaluses koes toimivad turbas sisalduvad aineosakesed vedeliku liikumist soodustavalt, seeläbi elavdab kõrgsoo turvas vere- ja lümfiringet. Turvas on põletikuvastase toimega, sisaldab kasulikke mikroelemente.
Me kasutame kõrge humiinhappe sisaldusega balneoloogilist turvast, mis on korjatud loodusest, mis on jätkuvalt puutumatu ja puhas.